Ostatnie dni na zagłosowanie na Superżłobek i Superprzedszkole w Poznaniu

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Jeszcze tylko do jutra można głosować w plebiscycie na „Superżłobek” i „Superprzedszkole” w Poznaniu. Nowy konkurs organizowany przez Miasto Poznań ma wyróżnić najlepsze placówki w stolicy Wielkopolski.

To pierwsza edycja konkursu, który ma docenić najlepsze placówki sprawujące opiekę na najmłodszymi poznaniakami. O tym, któremu przedszkolu, żłobkowi czy klubowi dziecięcemu przypadnie tytuł zadecydują rodzice poprzez głosowanie online wypełniając krótka ankietę.

Wśród pytań znajdują się te odnoszące się do m.in. jakości opieki, różnorodności i dostępności zajęć oferowanych w placówce, warunków sanitarnych w budynkach, wyposażenia placówki czy zaangażowania opiekunów w kontakt z rodzicami i opiekunami dzieci. Ważne jest także zdanie dzieci - w ankiecie pojawia się pytanie o to, czy chętnie chodzą do swoich żłobków czy przedszkoli.

W konkursie biorą udział wszystkie placówki znajdujące się w rejestrach przedszkoli publicznych oraz żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez miasto.

Głosowanie trwa do 14 listopada, dostępne jest online. Wyniki będą ogłoszone podczas Gali Rodzin, która odbędzie się tydzień później, 21 listopada.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA