Grobowce Królewskie, Morze Śródziemne, starożytne mozaiki rzymskie - Ryanair uruchamia nowe połączenie z Poznania

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Ryanair ogłosił dziś kolejne nowe połączenia lotnicze z Polski na lato 2020. Wśród nich jest także nowość dla pasażerów lotniska Poznań-Ławica.

Od sezonu letniego 2020 będzie można polecieć z Poznania do Pafos na Cyprze. To znany ośrodek turystyczny w południowo-zachodniej części kraju. Nie brakuje tam nawiązań i symboli z mitologii greckiej, a także ruin i wykopalisk z okresu m.in. starożytności. Do największych atrakcji należą m.in. Grobowce Królewskie, Zamek w Pafos, Park Archeologiczny ze starożytnymi mozaikami rzymskimi w Domu Ajona, Tezeusza i Dionizosa oraz kościół Agia Kyriaki Chrysopolitissa z kamieniem, przy którym według tradycji biczowano św. Pawła.

Połączenia między poznańską Ławicą a cypryjskim miastem realizowane będą raz w tygodniu - w środy, od 1 kwietnia. Loty rozpoczną się w maju 2020 roku. Połączenie jest już widoczne w systemie rezerwacyjnym linii lotniczej.

To dobra wiadomość dla tych, którzy lubią samodzielnie planować wypoczynek i chcą spędzić urlop w ciepłym i atrakcyjnym turystycznie miejscu. Do Pafos z poznańskiej Ławicy można polecieć również w ramach połączeń czarterowych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA