Agresywny pasażer zatrzymany przez straż graniczną na lotisku Poznań-Ławica

Autor: A. Karczewska fot. nadodrzański oddział straży granicznej
REKLAMA

Agresywne i awanturnicze zachowanie zdecydowanie nie będzie tolerowane na terenie lotniska Poznań-Ławica. Przekonał się o tym 29-letni obywatel Gruzji, który został zatrzymany przez straż graniczną.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 12 listopada, na terenie lotniska Poznań-Ławica. Funkcjonariusze straży granicznej podjęli interwencję wobec awanturującego się 29-letniego obywatela Gruzji, który chciał odlecieć z Poznania do Kutaisi.

Mężczyzna był bardzo pobudzony i zakłócał spokój innych podróżnych, nie reagując na polecenia wydawane mu przez obsługe portu. Krewki pasażer nie pohamował swoich agresywnych zachowań nawet, gdy był legitymowany przez strażników - popychał ich i był napastliwy.

Wobec takiego działania, 29-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości 3,5 tysiąca złotych. Dodatkową karą był fakt, że nie mógł wylecieć z Poznania zgodnie ze swoimi wcześniejszymi planami i podróż musi przełożyć na inny termin.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA