Z Muzeum Narodowego w Poznaniu skradziono obraz i... co dalej?

Autor: A. Karczewska fot. materiały prasowe
REKLAMA

Z Muzeum Narodowego w Poznaniu zniknęła perła kolekcji, czyli „Plaża w Pourville” Clouda Moneta. O kradzież oskarżona została profesor Strzałkowska, ciotka rezolutnej Julki. Czy to kolejna prasowa informacja o kradzieży w Poznaniu? Nie do końca… to zapowiedź kolejnej części filmu „Tarapaty”.

Pierwsza część filmu „Tarapaty” okazała się być największym kinowym hitem kina dziecięcego po 1989 roku. Sukces podkreślają nie tylko liczne nagrody, ale także fakt m.in. sprzedania go do najważniejszych stacji telewizyjnych w Polsce oraz platform PPV w tym do Netflixa.

Zdjęcia do najnowszej produkcji powstają w Poznaniu - w Muzeum Narodowym i Bibliotece Raczyńskich. Na ekranie widzowie znów zobaczą zgrany duet przyjaciół - Julkę i Olka, którzy będą próbowali rozwiązać zagadkę kradzieży z Muzeum i oskarżeń wobec ciotki nastolatki. By nie było zbyt łatwo, pojawi się także Felka, zwariowana dwunastolatka, która przyniesie… kłopoty.

Film dla dzieci i dorosłych to połączenie rozwiązywania zagadki kryminalnej z opowieścią o zaufaniu i zazdrości. Historia, która uczy, że do zaufania wobec innych potrzebne jest najpierw wiara w siebie samego, a także, że prawdziwa przyjaźń może stać się jeszcze mocniejsza po tym, gdy zostanie poddana ciężkiej próbie.

Partnerami filmu "Tarapaty 2" są Miasto Poznań i Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna. Premiera zaplanowana jest na jesień 2020 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA