Uroczystości 11 listopada w Poznaniu - straż miejska będzie odholowywać nieprawidłowo zaparkowane samochody

Autor: Codzienny Poznań AK fot. straż miejska
REKLAMA

W poniedziałek, 11 listopada, w Poznaniu nie będzie brakować atrakcji dla mieszkańców i turystów. Ma to związek z obchodami zarówno Święta Niepoedległości jak i Imienin ul. św. Marcin, które w w stolicy Wielkopolski oznaczają szereg wydarzeń w centrum miasta. By zapewnić prawidłowy ich przebieg, część ulic zostanie objęta zakazem postoju, a kierowcy, którzy się do niego nie dostosują mogą mocno odczuć tego konsekwencje.

W czasie Biegu Niepodległości, który wyruszy z al. Niepodległości o godzinie 11:11, część ulic w centrum miasta będzie zamknięta na niektórych odcinkach. Miejsca te zostaną objęte zakazem zatrzymywania się z możliwością odholowania pojazdów na parking strzeżony. Co ważne, czasowa zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie już od dzisiaj, od godziny 18:00 aż do poniedziałku, 11 listopada, do godziny 16:00.

Znaki zakazu zatrzymywania się z tabliczką z holownikiem będą obowiązywać po obydwu stronach na następujących odcinkach ulic:

- Cichej - od Spornej do Al. Niepodległości,

- Nowowiejskiego - od Al. Niepodległości do Spornej,

- Libelta - od Noskowskiego do Al. Niepodległości,

- Noskowskiego - od Libelta do Chopina,

- Kowalczyka - od Kościuszki do Al. Niepodległości,

- Wieniawskiego - od ul. Noskowskiego,

- Al. Niepodległości - od Solnej do Kutrzeby

Z kolei o godzinie 13:30 rozpocznie się tradycyjna Parada Świętomarcinska związana z obchodami Imienin ul. św. Marcin. Trasa prowadzi z ul. Piekary na parking pod CK Zamek.

W związku z tym wzdłuż ulicy Św. Marcin, od Al. Marcinkowskiego do Al. Niepodległości, dla pojazdów obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się z możliwością odholowania na parking strzeżony. Czasowa organizacja ruchu zacznie obowiązywać w niedzielę 10 listopada od godz.23:00 i zakończy się w poniedziałek 11 listopada o północy.

Straż miejska apeluje do kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazami.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA