Zagraj w Stary Browar i odkryj jego tajemnice i niedostępne zwykle miejsca podczas gry miejskiej!

Autor: A. Karczewska fot. archiwum J. Wittchen
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Stary Browar istnieje w Poznaniu już 16 lat i ma wielu wiernych fanów, jednocześnie regularnie zdobywając kolejnych. Szczególnie ci pierwsi wielokrotnie przemierzali korytarze i zakamarki tego miejsca wierząc, że odkryli już niemal wszystko. Czy tak jest naprawdę? Swoją wiedzę będą mogli sprawdzić podczas urodzinowej gry miejskiej „Zagraj w Stary Browar”.

Czy swobodne poruszanie się po centrum niczym po własnym domu i setki, a nawet tysiące wizyt oznaczają, że Stary Browar nie ma przed swoimi gośćmi tajemnic? A może skutecznie skrywa jeszcze nieodkryte przez wielu tajemnice? Chcący znaleźć odpowiedzi na te pytania, a także poznać bliżej to charakterystyczne dla Poznania miejsce powinni wziąć udział w urodzinowej grze miejskiej „Zagraj w Stary Browar!”.

To okazja, by poznać historyczne początki i architektoniczne ciekawostki, a także odkryć miejsca, które na co dzień nie są dostępne dla odwiedzających.

Gracze wcielą się w rolę aplikantów na stanowiska zarządcze w dawnym Browarze Huggera, czyli dzisiejszym Starym Browarze. Będą musieli odwiedzić w grupach kolejno 13 lokalizacji w Starym Browarze i wykonać zadania rekrutacyjne.

Uczestnicy zabawy otrzymają specjalną mapę, ale organizatorzy zachęcają również do zabrania ze sobą smartfonów - by móc wykonywać zdjęcia, nagrywać film czy wykonać obliczenia podczas zadań.

Wygrywa grupa, która wykona wszystkie polecenia jako pierwsza.

Zabawa odbywać się będzie w listopadowe soboty (9, 16, 23 i 30 listopada) o godzinie 12:00. Udział jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy, które odbywają się osobiście lub telefonicznie w punktach informacji Starego Browaru.

Atrium tel. 61 859 60 50
Pasaż tel.61 667 14 00

Co ważne, na początku gry uczestnicy zostaną podzieleni przez prowadzącego na grupy, dlatego osoby chcące wziąć udział ze znajomymi powinny zaznaczyć to już w czasie zapisów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA