Debata Pokoleń na WNPiD. Jak poszczególne pokolenia rozumieją samotność i czy rozwój technologii jest rozwiązaniem problemu?

Autor: A. Karczewska fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

Czy rozwój technologii może być rozwiązaniem problemu ludzkiej samotności? Czy zdania młodzieży i seniorów mocno różnią się od siebie? Jak poszczególne grupy postrzegają samotność? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas Debaty Pokoleń, która już we wtorek odbędzie się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Debata będzie miała charakter debaty oksfordzkiej. Ma być miejscem wymiany doświadczeń i poglądów między młodzieżą i seniorami. Czy tak bardzo się od siebie różnią?

Głównym tematem dyskusji rozwój technologii komunikacyjnych, jako rozwiązanie problemu ludzkiej samotności. Jak rozumieją samotność przedstawiciele różnych pokoleń i kiedy się z nią spotykają, jak sobie z nią radzą?

W skład obu czteroosobowych wejdą zarówno seniorzy jak i uczniowie. Podobnie jak w innych debatach oksfordzkich, także i tym razem w dyskusję będą włączały się także osoby z publiczności.

Organizatorami wydarzenia są WNPiD, Centrum Inicjatyw Senioralnych, Fundacja Edukacyjna G5 oraz Stowarzyszenie Oświatowe im. Dezyderego Chłapowskiego.

Debata Pokoleń odbędzie się na Wydziale Nauk politycznych i Dziennikarstwa UAM przy ul. Uniwersytetu Poznańskiego we wtorek, 5 listopada, o godzinie 12:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA