Nowe miejsce do bezpiecznej zabawy przy ul. Iłłakowiczówny

Autor: A. Karczewska fot. ZZM
REKLAMA

Przy ul. Iłłakowiczówny powstało nowe miejsce do bezpiecznej zabawy dla dzieci. Jak się okazuje, chętnych do korzystania z nowego placu nie brakuje.

Kreatywny zestaw zabawowy pojawił się na zieleńcu przy ul. Iłłakowiczówny. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Atrakcje pozwalają na zabawę przy jednoczesnym rozwijaniu kreatywności i pomysłowości maluchów, a także dbają o ich sprawność ruchową.

Dzieci mogą korzystać m.in. z gotowych domków zarówno sugerując się ich wyglądem jak i wymyślając własne przeznaczenie - nie od dziś wiadomo, że "bank" nie może stać się np. ladą sklepową, a tunel może mieć szereg zastosowań. Można także m.in. rysować po tablicy kredowej i obserować niebo przez okno "dachowe" w jednym z domków.

Zestaw zabawowy został sfinansowany ze środków będących w dyspozycji Rady Osiedla św. Łazarz, a montażem zajął się Zarząd Zieleni Miejskiej.

Plac szybko zyskał uznanie najmłodszych mieszkańców osiedla, którzy nawet przy chłodniejszych dniach chętnie bawią się korzystając z atrakcji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA