Potańcówka dla singli 60+. Ostatnie dni na zgłoszenie chęci udziału w zabawie

Autor: Codzienny Poznań AK fot. pixabay
REKLAMA

Jeszcze tylko do jutra seniorzy mogą zgłaszać chęć udziału w imprezie tanecznej, jaka odbędzie się na terenie Strzeszynka. „Oaza Miłości” skierowana jest do singli w wieku 60+. To okazja do wspólnej zabawy i nawiązania nowych znajomości.

Kto powiedział, że imprezy dla singli mogą być przeznaczone tylko dla ludzi młodych? Seniorzy także będą mieli możliwość uczestniczenia w takim wydarzeniu skierowanym do osób w ich wieku (panie w wieku 60+ oraz panowie w wieku 65+).

Zabawa odbędzie się 16 listopada w restauracji „Oaza” na poznańskim Strzeszynku. To okazja, nie tylko do miłego spędzenia czasu, ale także zawarcia nowych znajomości. Impreza taneczna będzie prowadzona przez Martę Manowską znaną m.in. z programu „Sanatorium miłości”.

Zapisy chętnych seniorów przyjmowane są do 31 października, drogą mailową na adres oaza@strzeszynek.pl lub pocztą tradycyjną (na adres: restauracja Oaza, ul. Koszalińska 15, 60-480 Poznań).  Liczy się data dostarczenia zgłoszenia.

„Każde zgłoszenie musi mieścić się maksymalnie na jednej stronie A4 i zawierać zdjęcie seniora lub seniorki, PESEL, adres i telefon oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby kwalifikacji. Niezbędna jest też krótka informacja o wykształceniu, zainteresowaniach i dotychczasowej aktywności zawodowej kandydatów. Organizatorzy proszą również o krótkie uzasadnienie, dlaczego senior lub seniorka chcą wziąć udział w wydarzeniu.”
UMP


Osoby, które zostaną zakwalifikowane do udziału w imprezie zostaną o tym poinformowane do 4 listopada. Co ważne, udział w zabawie jest płatny. Wpłaty w wysokości 20 złotych będzie trzeba dokonać na na podany przez organizatorów rachunek bankowy.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć nie tylko na oprawę muzyczną i dobrą zabawę, ale także na ciepły posiłek podczas potańcówki i zimny bufet.

Organizatorem potańcówki jest Teatr Muzyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Więcej informacji oraz regulamin zabawy można znaleźć na stronie internetowej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA