Rodzice wybiorą Superprzedszkole i Superżłobek. Nowy plebiscyt Miasta Poznań

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

W Poznaniu zostaną wybrane najlepsze żłobki i przedszkola. Będzie to możliwe dzięki nowemu plebiscytowi organizowanemu przez MIasto Poznań. O tym, komu przypadnie tytuł „Superżłobka” i „Superprzedszkola” zadecydują rodzice dzieci uczęszczających do miejskich placówek.

Celem plebiscytu jest wyróżnienie najlepszych żłobków, przedszkoli i klubów dziecięcych prowadzonych przez Miasto Poznań. Dzięki temu, nie tylko doceniona zostanie praca poszczególnych pracowników i opiekunów placówek, ale także możliwe będzie sprawdzenie ogólnego zadowolenia rodziców z jakości usług miejsc, w których ich dzieci spędzają część dnia.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: „Superżłobek” i „Superprzedszkole”. O tym, komu zostaną przyznane tytułu zadecydują najbardziej zainteresowani, czyli rodzice dzieci, które uczęszczają do placówek. Otrzymają oni pięć pytań, na podstawie których zostaną ocenione poszczególne elementy składowe decydujące o jakości usług danego przedszkola, żłobka czy klubu malucha.

Pytania dotyczą jakości opieki, warunków sanitarnych w budynkach oraz różnorodności zajęć, jakie są oferowane w placówkach. Ocenie podlegać będzie także wyposażenie oraz zaangażowanie pracowników i ich kontakt z opiekunami dziecka. Nie brakuje również pytania o to, jak miejsce oceniają sami zainteresowani - czy dzieci chętnie chodzą do przedszkola lub żłobka czy nie.

Plebiscyt potrwa do 14 listopada poprzez stronę internetową. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali Rodzin, która odbędzie się tydzień później, czyli 21 listopada w kinoteatrze Apollo.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA