Kolejny etap prac na ul. Ogrodowej

Autor: Codzienny Poznań AK fot. ZDM
REKLAMA

Drogowcy rozpoczną dziś kolejny etap prac wymiany nawierzchni na ul. Ogrodowej. Na remoncie mają zyskać nie tylko kierowcy, ale także piesi oraz mieszkańcy okolicy.

Prace prowadzone na ul. Ogrodowej zostały podzielone na etapy i przebiegają zgodnie z harmonogramem. Remont polega na zebraniu z jezdni obecnej, zniszczonej i nierównej kostki, a następnie przycięcie jej i ułożenie ponownie. Podobne prace wykonano już m.in. na ul. Woźnej, Ślusarskiej i Wodnej, dzięki czemu zachowuje się oryginalność i staromiejski wygląd ulicy.

Wymiana nawierzchni ma poprawić komfort poruszania się po niej. Inwestycja przyniesie także pozytywy dla pieszych, ponieważ podczas prac wykonany zostanie nowy chodnik z kostki betonowej. Całość podniesie również poziom estetyki okolicy, na czym zyskają okoliczni mieszkańcy.

W związku z rozpoczynającym się dziś kolejnym etapem prac zamknięty dla ruchu pojazdów będzie odcinek od ul. Półwiejskiej do ul. Krysiewicza. Objazd został wyznaczony ulicami: Strzałową, Rybaki, Strzelecką i Krysiewicza. Prace potrwają około dwóch miesięcy.

Możliwe będzie dojście i dojazd do posesji.

Użytkownicy dróg proszeni są o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA