Studio Browar Piątek

Autor: Anna Drzazga, Joanna Małecka, Mikołaj Rój
REKLAMA

17 styczeń 2019 to dzień od którego można realizować recepty na medyczną marihuanę. Stało się to możliwe dzięki regulacjom ustawowym z 2017 roku, które otworzyły drogę do legalnego obrotu w Polsce medyczną marihuaną.  W Polsce medyczna marihuana dostępna jest w 3 aptekach - Koninie, Wrocławiu i w Poznaniu. Czy faktycznie jest dostępna, czy lekarze chętnie ją przepisują, jakie problemy napotykają pacjenci i dla kogo przeznaczona jest medyczna marihuana - to tylko jeden z naszych tematуw w najbliższy piątek.

Naszymi gośćmi w Studio Browar Piątek będą:  Lek. Maciej Gordon, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii ze Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego (Przybyszewskiego) i Szymon Pełczyński, przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego Anestezjologii i Intensywnej Terapii (Uniwersytet Medyczny).

29 października odbędzie się trzecia już edycja konkursu „Gęsina na imieninach w Hotelu Moderno”. Naszym gościem będzie organizator i pomysłodawca wydarzenia - Juliusz Podolski. Porozmawiamy o tym czy warto jeść gęsinę, jak ją przyrządzić i jak namówić do udziału w konkursie kucharzy z całej Polski, a przy okazji - pomagać.

Na naszych kanapach zasiądzie również Szymon Brodziak, który nieustająco zachwyca nas swoimi monochromatycznymi fotografiami pięknych tych kobiet. Tym razem jednak w centrum zainteresowania znalazła się nie kobieta, a samochód.

W ramach ekskluzywnej współpracy z Rolls-Royce Motor Cars, Brodziak w centrum swojego zainteresowania postawił model Wraith, opływowe coupe. Efektem tego jest sesja ukazująca unikalny, pełen napięcia związek, pomiędzy designem, potęgą a zmysłowością.

Ponadto zaprosimy wszystkich już w ten weekend na Międzynarodowe Targi Poznańskie na których odbędzie się Retro Motor Show, największe targi motoryzacji klasycznej w Polsce. Austor - auta z historią będzie miał przyjemność zaprezentować większość kolekcji swoich aut! 

Zapraszamy również w sobotę o godz. 15.00 na stoisko Austor, gdzie odbędzie się konferencja na której zostanie podana do publicznej wiadomości informacja, iż zespół Austor poprzez stworzoną do tego celu Fundację LUX SPORT wraz z Narodowym Muzeum Techniki i przy partnerstwie Międzynarodowych Targów Poznańskich a także wsparciu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. i fundacji ARP podejmuje się wyzwania jakim jest odbudowa polskiego przedwojennego samochodu LuxSport.

Dominika Job opowie o celebrity2use – sklepie internetowym, w którym można kupić rzeczy znanych osób, a 60% każdej ceny przekazywane jest na cele charytatywne. Aktualnie w projekcie udział bierze 32 celebrytów. Niedawno do tego grona dołączyła Grażyna Wolszczak, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Aleksandra Kwaśniewska i Edyta Herbuś.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA