Palmiarnia Poznańska zaprasza na Halloweenową Noc!

Autor: Marta Kotecka fot. Palmiarnia Poznańska
REKLAMA

Kto powiedział, że w Palmiarni można tylko oglądać różnego rodzaju faunę i florę? Ta w Poznaniu organizuje dla mieszkańców noc pełną grozy i strachu. 25 października podczas Halloweenowej Nocy, za sprawą odpowiedniej aranżacji, będzie można przenieść się w świat horroru.

Wystawa Drzew Bonsai, Wystawa Roślin Owadożernych, a także Wystawa storczyków - takie wydarzenia miały miejsce na przestrzeni tego miesiąca w Palmiarni Poznańskiej. W piątek, 25 października klimat zmieni się o 180 stopni. Za sprawą Halloweenowej Nocy poznaniacy mogą połączyć zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miejsc na mapie miasta ze świętowaniem popularnego w Stanach Zjednoczonych święta, które ma coraz więcej wielbicieli również w kraju nad Wisłą. O odpowiedni nastrój zadbają liczne rekwizyty.

Mieszkańcy "spotkają się" z pająkami, upiorami, zobaczą też wystawę dyni w pawilonie nr III. Nie zabraknie lekko mrocznej i tajemniczej muzyki, a także przygaszonych świateł, które wraz z upływem godzin wzmagać będą uczucie niepokoju. Dreszczyk emocji poczuje każdy bez względu na wiek - dla młodszych przygotowano grę Odkrywca Zdobywca, która polegać będzie na zbieraniu pieczątek za wykonanie zadań w czasie przechodzenia upiornej trasy.

Organizatorzy zachęcają mieszkańców do wystylizowania się odpowiednio do okazji, wraz z maksymą - im straszniej, tym lepiej. Zwiedzanie w Palmiarni Poznańskiej możliwe będzie w godzinach 17.00-23.30. Nie jest prowadzona przedsprzedaż ani sprzedaż internetowa biletów. Będzie można je zakupić w dniu wydarzenia w kasie Palmiarni od godziny 17.00 (czynna do 23.00). Od 22.00 natomiast wejście na teren Parku Wilsona możliwy jest tylko bramą od ulicy Matejki.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA