Niech żyje polska moda - już w weekend kolejne targi SHOP LOCAL!

Autor: Marta Kotecka fot. J. Krzyżanowski
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Zakupowe szaleństwo będzie miało w ten weekend lokalny wymiar. Od 25 do 27 października na mieszkanki (ale też mieszkańców) Poznania w Pasażu Starego Browaru czekać będą polscy projektanci i ich wyjątkowe propozycje.

Targi SHOP LOCAL! to projekt cyklicznych imprez, które odbywają się nieprzerwanie od 2014 roku. To właśnie wtedy ich organizatorki - Julia Szyńska i Zofia Hertel - wpadły na pomysł stworzenia eventu, który wpływałby na świadomość konsumentów i pokazywał, że polskie marki niczym nie różnią się od tych obleganych, zagranicznych. Wspierałby projekty lokalnch projektantów i manufaktur.

Tak powstały targi SHOP LOCAL!, które po raz kolejny zawitają w gościnne progi Starego Browaru w Poznaniu. Odwiedzający będą mogli oprócz zakupów ubrań wybieranych wśród wielu polskich marek, porozmawiać z ich twórcami, a także dowiedzieć się, czym kierowali się oni przy tworzeniu swoich projektów. W jednym miejscu zbierze się śmietanka projektantów, których nadrzędnym celem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć bezpośredniego kontaktu z klientem.

Między 25 a 27 października w Starym Browarze nie zabraknie marki Odzieżowe Pole, która opowie o nowej innowacyjnej kolekcji Eko Ego. Dlaczego jest ona tak wyjątkowa? Została bowiem wykonana jedynie z naturalnych, hipoalergicznych tkanin, m.in. lnu czy konopii. Oprócz stałych bywalców targów, jak Piu, Saksa czy Warowa, zapowiada się też kilka debiutów. Nową marką na SHOP LOCAL! będzie Iziday, która zajmuje się  szyciem prostych i nowoczesnych t-shirtów i nerek.

Te i wiele więcej marek będzie można podziwiać już w najbliższy weekend. Targi SHOP LOCAL! otwarte będą dla odwiedzających w godzinach otwarcia centrum Stary Browar. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA