Mężczyzna, który dotykał dziewczynkę w autobusie, a potem szedł za dziećmi został zatrzymany

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Policja zatrzymała mężczyznę, który we wtorek w godzinach popołudniowych miał głaskać po głowie i dotykać 12-letnią dziewczynkę, a następnie śledzić dzieci na poznańskim Piątkowie.

Sprawę jako pierwsi opisywaliśmy na naszym portalu. We wtorek, po godzinie 15:00, w autobusie linii numer 191 nieznany mężczyna miał głaskać po głowie i dotykać 12-letnią dziewczynkę. Gdy ta wraz z kolegami wysiadła na najbliższym przystanku, mężczyzna wysiadł razem z nimi i szedł za grupą dzieci. Nastolatkowie poprosili o pomoc spacerującą kobietę, która wezwała policję. Dopiero wówczas mężczyzna oddalił się od grupy.

Policjanci na podstawie opisu wyglądu i relacji wydarzeń złożonych przez świadków oraz monitoringu z miejskiego autobusu rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Jak poinformował na swoim profilu na Twitterze rzecznik wielkopolskiej policji, mł. insp. Andrzej Borowiak, podejrzany został dziś zatrzymany w godzinach popołudniowych na poznańskich Naramowicach. Dzisiaj także zaczepiał nastolatkę - tym razem na Żurawińcu. Jak przyznaje funkcjonariusz, w odnalezieniu podejrzanego pomógł taksówkarz, który zadzwonił na policję.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA