Box Logistics Waterpolo Poznań pokonane przez wicemistrzów Polski

Autor: Adam Trawinski fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

W pierwszej kolejce nowego sezonu Ekstraklasy piłkarze wodni Box Logistics Waterpolo Poznań musieli uznać wyższość zawodników Łukosz WTS Polonia Bytom.

Poznańscy zawodnicy przystępowali do wyjazdowego dwumeczu bez kilku kluczowych zawodników pierwszego składu, których zastępowali wchodzący powoli do składu wychowankowie. Brak doświadczonych kolegów oraz zawieszonego za czerwoną kartkę w ostatnim meczu poprzedniego sezonu Tomasza Różyckiego sprawił, że w sobotnim spotkaniu Bytomianie dali młodym zawodnikom z Poznania prawdziwą lekcję skuteczności. Zawodnicy gospodarzy od początku narzucili wysokie tempo i ostatecznie zwyciężyli 21:2, potwierdzając tym samym, że w tym sezonie są poważnym kandydatem do mistrzostwa.

Drugie spotkanie, które odbyło się w niedzielę rano, rozpoczęło się dla poznaniaków zdecydowanie lepiej. Po zaciętej pierwszej kwarcie i kilkukrotnej zmianie prowadzeni na tablicy widniał wynik 4:3 dla gospodarzy i można było mieć nadzieję, na to, że zawodnicy Box Logistics powalczą o zwycięstwo do końca. Druga i kolejne kwarty przebiegały jednak pod dyktando zawodników z Bytomia, którzy ostatecznie wygrali spotkanie 19:6. Można mieć nadzieję, że doświadczenie zdobyte przez młodych zawodników z Poznania zaprocentuje w przyszłości.

Kolejne spotkania Box Logistics Waterpolo Poznań rozegra już 9 i 10 listopada w Poznaniu przeciwko mistrzom Polski - ŁSTW Ocmer Łódź.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA