Święto branży gamingowej i nowoczesnej technologii. Rusza Poznań Game Arena 2019

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczynają się największe w Środkowo-Wschodniej Europie targi branży gamingowej i nowoczesnej technologii. Poznań Game Arena 2019, czyli popularne PGA potrwa od piątku do niedzieli. Organizatorzy spodziewają się kolejnego rekordu frekwencji wśród zwiedzających.

Poznań Game Arena to przede wszystkim pokazy gier i sprzętu, w tym premiery i pokazy przedpremierowe największych marek branży. Swoje stoiska będą miały m.in. Nintendo, Microsoft, Koch Media i Ubisoft. Jedną z atrakcji będzie premierowy pokaz demonstracyjny Watch Dogs Legion, który zostanie przedstawiony w formie seansów kinowych.

Jak zwykle nie zabraknie także rozgrywek wieloosobowych i testowych gier jednoosobowych, a także rozgrywek e-sportowych.

Premiery zapowiadają się także w obszarze sprzętu i elektroniki. Będzie można m.in. zobaczyć najnowsze nowinki komputerowe czy sprzęt dla gracza w tym fotele i monitory gamingowe.

W programie znalazły się również spotkania z twórcami i youtuberami, koncert z muzyką znaną z gier oraz Cosplay Show, czyli konkurs na najlepsze przebranie za postacie z gier, komiksów i filmów.

Bilety dostępne są w kasach MTP oraz online.

PGA 2019 odbywać się będzie w dniach 18-20 października.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA