Storczyki w Palmiarni Poznańskiej

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Storczyki to jedne z najpopularniejszych kwiatów, jakie w ostatnich latach pojawiają się w polskich domach. To ozdoba, która sprawdza się również jako prezent. Rosnąca popularność nie zawsze jednak idzie w parze z odpowiednią wiedzą m.in. w zakresie uprawy storczyków. Wątpliwości będzie można rozwiać w najbliższy weekend podczas Wystawy Storczyków w Palmiarni Poznańskiej.

Wystawa odbywać się będzie w sobotę i niedzielę, 19 i 20 października, w Palmiarni Poznańskiej. Poza podziwianiem różnych odmian przepięknych i różnokolorowych roślin, będzie można także poszerzyć swoją wiedzę na ich temat.

W sobotę i niedzielę o godzinie 13:00 w sali dydaktycznej ekspert opowie o tajnikach uprawy storczyków, a także odpowie na pytania widowni w zakresie tych roślin. To okazja, by dowiedzieć się w jaki sposób dbać o storczyki w domu i która odmiana jest najlepsza w danych warunkach.

Wydarzenie odbywać się będzie w ramach biletu wstępu do Palmiarni Poznańskiej w cenie 10 złotych za normalny i 7 złotych za ulgowy.

Godziny otwarcia Palmiarni Poznańskiej:
sobota: 9:00-17:00 (kasa do 16.00)
niedziela: 9:00-18:00 (kasa do 17.00)

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA