Boss:ka premiera Klubu Kobiet Przedsiębiorczych w murach redakcji Codzienny Poznań

Autor: A. Karczewska fot./vid. Mikołaj Rój
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

„Boss:ka” - gra słów, która oddaje klimat tego, czego dotyczy nowy magazyn, którego premiera odbyła się niedawno w redakcji portalu codziennypoznan.pl podczas spotkania Klubu Kobiet Przedsiębiorczych. Uczestniczki tradycyjnie już mogły posłuchać inspirujących przemów, nawiązać kontakty biznesowe, wymienić doświadczeniami i spędzić miło czas w gronie kobiet sukcesu, przy muzyce na żywo w wykonaniu Jana Adamczewskiego.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych prowadzi regularne spotkania dla kobiet, które od lat z sukcesem prowadzą lub współtworzą biznes oraz tych, które stawiają w nim dopiero pierwsze kroki. Portal Codzienny Poznań po raz kolejny miał okazję gościć uczestniczki w murach swojej redakcji podczas ostatniego spotkania.

Połączone było z premierą magazynu „Boss:ka!”, który zaprezentowała prezeska Klubu, Zofia Chołody, wraz z autorkami pierwszego wydania. Nie da się ukryć, że nazwa wydawnictwa będąca dobrą grą słów pasuje do jego charakteru - przedsiębiorcza kobieta jest bos(s)ka w byciu bossem. I wbrew pozorom, nie oznacza to, że magazyn skierowany jest jedynie do tych, które prowadzą własny biznes. To wydawnictwo pomagające wszystkim zainteresowanym w udowodnieniu sobie i innym, że każda kobieta znajdzie powód, by z dumą przyznać, że jest boska.

Podczas spotkania dr Alicja Hadryś ogłosiła projekt naukowo - badawczy „Przedsiębiorczość jest kobietą – obszary wsparcia kobiet w biznesie”, a także opowiedziała o przedsiębiorczości wśród kobiet. Wieczór uświetnił swoim muzycznym występem Jan Adamczewski Music, wybitny saksofonista, aranżer i kompozytor, który dla każdej uczestniczki przygotował płytowe niespodzianki.

Zgodnie z tradycją spotkań Klubu, nie zabrakło również networkingu i rozmów, podczas których uczestniczki mogły wymienić się swoimi doświadczeniami i nawiązać kontakty biznesowe.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA