Specjalne promocje na pływalni krytej Chwiałka

Autor: Codzienny Poznań AK POSiR fot. B. Jasiński POSiR
REKLAMA

Pływalnia Kryta Chwiałka przygotowała specjalne promocje dla miłośników pływania i tych, którzy dopiero chcą się nauczyć pływać. Co ciekawe, oferta potrwa aż do końca maja. W międzyczasie przygotowano również dodatkową promocję dla seniorów.

Specjalna promocje rozpoczęły się w październiku i potrwają do do końca maja.

Promocja „sportowe poranki” obowiązuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:15-8:30. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą aktywnie rozpocząć dzień. W godzinach 6:15 i 7:00 można przedłużyć pływanie w ramach 45-minutowego treningu aż do 90 minut. Wystarczy dopłacić 3 zł, aby korzystać z basenu od godziny 6:15 do 7:45 lub od 7:00 do 8:30. Dopłata ta jest jednakowa dla młodzieży, studentów, dorosłych i seniorów.

Z kolei promocja „godziny dla publiczności na basenie małym” skierowana jest dla dzieci, które dopiero uczą się pływać. W każdą sobotę w godzinach: 16:00, 16:45, 17:30, 18:15 i 19:00 wejście na mały basen to koszt 8 złotych za 45 minut.

Przygotowano również dodatkową promocję dla seniorów, która potrwa od 14 do 20 października w ramach akcji „Senioralni. Poznań”. Seniorzy mogą korzystać z pływalni w ramach godzin dla publiczności w cenie 5 złotych za godzinę.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA