Dobre wieści od Ryanaira dla pasażerów lotniska Poznań-Ławica. Wielki powrót i częstsze loty

Autor: A. Karczewska fot. redakcja
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Choć do końca roku zostały jeszcze niecałe 3 miesiące to do pasażerów lotniska Poznań-Ławica docierają kolejne dobre wieści na kolejny. Po zapowiedzi ponad 40 kierunków czarterowych w przyszłym roku, jaką złożyły biura podróży, niespodziankę przygotował także Ryanair. Jak wynika z informacji przewoźnika i systemu rezerwacyjnego, od 2020 roku znów będzie można polecieć z Poznania do Lwowa, a na dodatek częściej polecimy na Korfu.

Informację o powrocie Lwowa do siatki połączeń Ryanaira w Poznaniu podał sam przewoźnik ogłaszając swoje plany dotyczące Ukrainy. Wśród ogłoszonych kierunków znalazło się również połączenie Lwów-Poznań, co z pewnością ucieszy zarówno Polaków jak i Ukraińców, których w Wielkopolsce nie brakuje. Wielu martwiło "zniknięcie" kierunku z siatki połączeń obsługiwanych na Ławicy. Loty mają odbywać się dwa razy w tygodniu, choć jeszcze nie podano w jakie dni. Wiadomo, że połączenie zostanie uruchomione w sezonie letnim w 2020 roku.

To nie koniec niespodzianek dla podróżnych na poznańskiej Ławicy. Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, od czerwca częściej będzie można polecieć na Korfu.

Połączenie (zgodnie z planem) zawieszone na zimę powróci do siatki połączeń wiosną i początkowo będzie realizowane jak do tej pory - dwa dni w tygodniu, w piątki i niedziele. Od czerwca 2020 roku do tych dni dołączy kolejny - wtorek, dzięki czemu zwiększą się możliwości planowania wypoczynku w Grecji.

To kolejne dobre informacje dla pasażerów lotniska Poznań-Ławica. W ostatnim czasie organizatorzy turystyki zapowiedzieli ponad 40 połączeń czarterowych na przyszły sezon.

AKTUALIZACJA (16 października 2019, g. 16:47):

Jak poinformowało biuro prasowe Ryanair, w komunikacie prasowym z ogłoszeniami dla połączeń na Ukrainie pojawił się... błąd. Połączenie na poznańskie lotnisko realizowane będzie z innego ukraińskiego miasta - Charkowa, o czym linia informowała już wcześniej. W komunikacie pomylono również połączenia do kilku innych europejskich miast, co wywołało dziś dużą dyskusję zarówno w ukraińskich jak i m.in. litewskich mediach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA