Ostatni dzień targów Pol-Eco System

Autor: A. Karczewska fot. Hieronim Dymalski
REKLAMA

Dziś ostatni dzień największych w Polsce targów prezentujących zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty z zakresu zrównoważonego rozwoju. Pol-Eco System na MTP łączą środowisko biznesowe ze społecznym i edukacyjnym.

Na targach prezentowane są rozwiązania i sprzęt pomagające w wprowadzaniu i utrzymaniu zrównoważonego rozwoju w branży i firmie. Poruszane są tematy związane z obszarami gospodarki odpadami, energią, wodą i ściekami, czystością powietrza, techniką komunalną oraz ekologicznym transportem.

W targach biorą udział przede wszystkim przedstawiciele samorządów i administracji publicznej, firm działających w zakresie gospodarki komunalnej, sektora: energetyki, ciepłownictwa i wodno-ściekowego, branży OZE, budownictwa, dysponentów funduszy, instytutów badawczych i naukowych, a także projektanci, architekci i instalatorzy.

Organizatorzy chcą nie tylko podkreślać aspekt biznesowy wydarzenia, ale także edukacyjny. Podczas targów można m.in. dowiedzieć się jak w codziennym działaniu postępować bardziej ekologicznie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA