Policjanci będą zbierać krew. Zbiórkę dedykują rannym żołnierzom z Kuźni Raciborskiej

Autor: Codzienny Poznań AK fot. KWP Poznań
REKLAMA

Już w najbliższy piątek odbędzie się kolejna zbiórka krwi organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. W związku z tragicznymi wydarzeniami, do jakich doszło wczoraj w Kuźni Raciborskiej, będzie ona dedykowana rannym żołnierzom.

Wczoraj w Kuźni Raciborskiej doszło do eksplozji ładunku wybuchowego z czasów II wojny światowej, który został znaleziony w lesie i miał zostać unieszkodliwiony przez grupę saperów. W zdarzeniu dwóch żołnierzy poniosło śmierć na miejscu, a czterech zostało rannych, z czego stan dwóch określany jest jako ciężki.

W piątek, 11 października, odbędzie się kolejna zbiórka krwi organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Przy ul. Taborowej 22 każdy będzie mógł podzielić się najcenniejszym lekiem w specjalnym krwiobusie. Zbiórka odbywać się będzie w godzinach 8:00-12:30.

Poznańscy policjanci postanowili zadedykować akcję rannym żołnierzom. Do udziału zaprosili także funkcjonariuszy z Poznania, którzy służą w Grupie Rozpoznania Minersko-Pirotechnicznego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA