Ponad 5 tysięcy osób na urodzinowym koncercie Starego Browaru

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl M. Kabsch foto. J. Wittchen
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

W sobotę, 5 października centrum handlowe Stary Browar w Poznaniu rozpoczęło świętowanie 16. rocznicy otwarcia. Urodzinowe kalendarium otworzył wielki koncert w Parku, na którym zagrała NOSOWSKA. Wokalistka zachwyciła kilkutysięczną publiczność nie tylko doskonałą muzyką, ale także dowcipnymi komentarzami w trakcie show.

Pogoda “na zamówienie”, tłumy fanów i jedna z najciekawszych osobowości polskiej sceny muzycznej 

Tak Stary Browar rozpoczął obchody 16. rocznicy otwarcia centrum. Gwiazdą sobotniego koncertu w Parku była Katarzyna Nosowska. Wokalistka wystąpiła ze swoim solowym projektem NOSOWSKA, porywając browarową publiczność m.in. utworami ze świetnego albumu “Basta”. Ponad 5 tysięcy osób bawiących się na koncercie w naszym parku to dla nas najlepszy urodzinowy prezent .A to dopiero początek świętowania - kolejne atrakcje zaplanowaliśmy na początku listopada.
mówi Joanna Tupalska, dyrektor marketingu Starego Browaru.

Dokładnie 5 listopada 2003 roku poznaniacy po raz pierwszy zrobili zakupy w Starym Browarze. W Atrium (części Browaru przy ul. Półwiejskiej) otwarto wtedy pierwsze w Poznaniu sklepy takich marek jak Zara czy H&M. W kolejnych latach obiekt rozbudowano i w 2007 roku uroczyście otwarty został Pasaż. Stary Browar to jedyne w Polsce centrum handlowe z własnym Parkiem.

Na początek listopada Stary Browar zapowiada kolejne urodzinowe niespodzianki, które - w zgodzie z DNA poznańskiego centrum - dotyczyć będą zakupów i sztuki.

8 i 9 listopada razem z naszymi markami zaprosimy klientów na urodzinowy shopping. Wielka akcja rabatowa 16/16 obejmie większość sklepów w Starym Browarze
mówi Tupalska.

Dokładnie 5 listopada zostanie otwarta urodzinowa wystawa w Galerii na Dziedzińcu. Stary Browar nie zdradził jeszcze, kto będzie jej bohaterem. Zespół centrum zapowiada, że w projekt zaangażowany jest brytyjski artysta, współpracownik Vivian Westwood i Naomi Campbell. 

W Galerii na Dziedzińcu realizujemy wystawy z pogranicza dyscyplin - sztuki, muzyki, designu, mody. Tak będzie i tym razem. W listopadzie przedstawimy naszej publiczności unikalną osobowość i twórczość. Ten artysta sam jest dziełem sztuki. Co mam na myśli zrozumieją Państwo dokładnie, oglądając naszą urodzinową wystawę
podsumowuje Joanna Tupalska.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA