Akcja Inkubacja, czyli warsztaty dla twórców projektów społecznych

Autor: Codzienny Poznań AK fot. Pixabay
REKLAMA

Trwa Akcja Inkubacja, czyli warsztaty dla osób zainteresowanych rozwojem swojej aktywności zawodowej, które są prowadzone przez specjalistów. Uczestnicy zajęć mogą dowiedzieć się jak tworzyć innowacyjne projekty społeczne, jak prowadzić social media i czym są fundraising i crowdfunding.

Celem Akcji Inkubacja jest wsparcie osób początkujących w biznesie, które planują założyć własną działalność gospodarczą. Mogą w niej brać udział także osoby, które rozpoczęły działalność, jednak borykają się z problemami, jakie z niej wynikają.

Wydarzenie potrwa kilka tygodni, w czasie których uczestnicy zdobędą umiejętności przydatne w życiu zawodowym i społecznym. Spotkania zaplanowano na piątkowe wieczory w Inkubatorze Kultury Pireus. Podczas zajęć uczestnicy będą rozwijać znajdujące się w fazie początkowej inicjatywy kulturalne, uczyć się jak przekuć pomysły w działanie, a także doskonalić nowe projekty.

W programie uwzględniono warsztaty strategiczne, projektowe, podstaw emisji głosu w mowie, zajęcia social media, zajęcia fundrisingowe, crowdfundingowe oraz wprowadzające w tematykę tzw. turkusowego zarządzania.

Projekt realizowany jest w ramach Inkubatora Kultury Pireus i jest  finansowany ze środków Urzędu Miasta Poznania. Nabór wniosków dla chętnych już się zakończył i trwa ich weryfikacja. W przypadku zwolnienia się miejsc możliwe będzie dołączenie do projektu. Warto jednak obserwować stronę Inkubatora Pireus w celu bycia na bieżąco z kolejnymi projektami.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA