Promocje, wystawa i moc atrakcji - jak Stary Browar świętuje 16. urodziny?

Autor: A. Karczewska fot. redakcja
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Za niecały miesiąc Stary Browar oficjalnie skończy 16 lat. Huczne świętowanie rozpoczęto już wczoraj podczas koncertu NOSOWSKIEJ w Parku Starego Browaru, lecz to dopiero początek atrakcji, jakie przygotowano z okazji urodzin. W planach są także promocje oraz wystawa zagranicznego twórcy, który jak zapewniają organizatorzy, zachwyci nawet tych najbardziej wymagających.

Sobotni koncert NOSOWSKIEJ, jednej z najpopularniejszych polskich artystek ostatnich kilkudziesięciu lat to dopiero początek hucznego świętowania szesnastu lat istnienia Starego Browaru. Właśnie dlatego wydarzenia związane z urodzinami rozpoczęły się miesiąc przed faktycznym dniem roczicy otwarcia miejsca, które na stałe wpisało się na mapie Poznania jako jedna z atrakcji, która promuje miasto.

Jak przyznaje Marta Kabsch, koordynator ds. PR w Starym Browarze, centrum świętuje swoje urodziny... dając prezenty klientom. W sobotę każdy mógł bawić się na darmowym koncercie w Parku, a już niedługo rozpoczną się wielkie urodzinowe promocje w sklepach i punktach usługowych na terenie Starego Browaru, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie w atrakcyjnej cenie.

To jednak nie koniec atrakcji. W dniu 16. urodzin, czyli 5 listopada w Galerii na Dziedzińcu zostanie otwarta kolejna wystawa. W ubiegłym roku z okazji 15-lecia istnienia Stary Browar zaprosił na wystawę światowej sławy fotografa Davida LaChapelle'a. Kogo prace będzie można podziwiać w tym roku? Na razie jest to tajemnicą.

"(wystawa) dla naszej publiczności będzie kompletnym zaskoczeniem. Zdradzę na razie, że będzie to prezentacja zagranicznego twórcy, absolutnie wymykającego się definicjom. Poruszającego się płynnie między modą, sztuką, designem. Niczego podobnego nie było dotychczas w Poznaniu i w Polsce"
Joanna Tupalska, dyrektor marketingu Starego Browaru

Podczas ostatniego programu portalu Codzienny Poznań, Studio Browar Piątek, Marta Kabsch zdradziła, że osoby, którym przypadła do gustu ubiegłoroczna wystawa, z pewnością się nie zawiodą, a sztuka tegorocznego twórcy "zainteresuje go jeszcze bardziej". W rozmowie z Joanną Małecką podkreśliła, że organizatorzy nie mogą doczekać się chwili, w której będą mogli podzielić się informacją z poznaniakami. Zdradziła jednak, że jest to artysta, który pracuje m.in. z Naomi Campbell, Vivienne Westwood, a jego fanem jest... David Beckham. Co jeszcze wiemy o "tajemniczym" twórcy? Podczas programu można było usłyszeć także, że jest to artysta, który pomaga nabrać dystansu do siebie, do swojego wyglądu i do wyrażania siebie.

Kto to będzie? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce. Wernisaż zaplanowano na 5 listopada, a sama wystawa będzie czynna przez kilka miesięcy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA