Turniej Malta Waterpolo Cup już w najbliższy weekend

Autor: Marta Kotecka fot. pixabay
REKLAMA

Po raz szósty w Termach Maltańskich w Poznaniu odbędzie się turniej Malta Waterpolo Cup. Piłkarze wodni KS Waterpolo Poznań przez dwa dni będą mieć okazję sprawdzenia swoich umiejętności na tle rywali z Polski i zagranicy.

Turniej tradycyjnie rozgrywany był w grudniu. Został jednak przeniesiony na okres przed inauguracją sezonu, by lepiej przygotować się do nadchodzących meczów ligowych. Największą gratką dla kibiców będzie przyjazd drugiej drużyny ligi słowackiej - Hornets Koszyce. Vice mistrz z pewnością będzie chciał udowodnić swoją wyższość i wygrać cały turniej. Przeszkodzić mu postarają się polskie drużyny.

Oprócz poznaniaków będą to: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Alfa Gorzów Wielkopolski. Turniej rozgrywany jest systemem każdy z każdym. Inauguracja nastąpi w sobotę, 5 października. O godzinie 9:45 naprzeciwko siebie staną drużyny z Koszyc i Ostrowca Świętokrzyskiego. Następnie o godz. 11:00 KS Waterpolo Poznań podejmować będzie Alfę Gorzów Wielkopolski.

Sesję popołudniową stworzą pojedynki: Hornets Koszyce - Alfa Gorzów Wielkopolski (16:30) oraz KS Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (17:45). W niedzielę nastąpi dokończenie turnieju. Zagrają ze sobą KS Waterpolo Poznań i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (9:30), a także KS Waterpolo Poznań i Hornets Koszyce.

O godzinie 12 odbędzie się uroczyste zakończenie i dekoracja zwycięzców.

Wstęp na trybuny w czasie trwania Malta Waterpolo Cup jest bezpłatny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA