Pijany, wulgarny i agresywny pasażer nie został wpuszczony na pokład samolotu w Poznaniu. W odpowiedzi groził funkcjonariuszom straży granicznej

Autor: A. Karczewska fot. nadodrzański oddział straży granicznej archiwum
REKLAMA

Pijany, wulgarny i agresywny pasażer nie został wpuszczony na pokład samolotu na poznańskim lotnisku Ławica przez pilota. Mężczyzna musiał zostać wyprowadzony z hali odlotów przez funkcjonariuszy straży granicznej. To zdecydowanie „nie spodobało się” podróżnemu, który swoją agresję skierował na strażników.

Do zdarzenia doszło w środę, gdy pasażerowie mieli wchodzić na pokład samolotu lecącego do Kutaisi. Kapitan nie zezwolił na wejście mężczyźnie, którego zachowanie było wulgarne i agresywne i sugerowało, że jest on pod wpływem alkoholu.

Na miejsce zdarzenia wezwano funkcjonariuszy Kontroli Ruchu Granicznego, którzy mieli wyprowadzić mężczyznę z hali odlotów. Okazało się jednak, że niedoszły podróżny nie ma zamiaru rezygnować z lotu. Pasażer używał obraźliwych słów i kierował groźby karalne wobec funkcjonariuszy, dlatego został zatrzymany.

Badanie wykazało, że ma on ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany 44-latek odpowie za znieważenie funkcjonariuszy publicznych podczas wykonywania czynności służbowych oraz za groźby karalne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA