Premiera „Boss:ka” w redakcji codziennypoznan.pl

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już 9 października odbędzie się wyjątkowe Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych w Poznaniu. Dla wielu Klubowiczek, będzie to najważniejsze spotkanie w tym roku. Nadszedł bowiem wyczekiwany czas, aby wspólnie cieszyć się z nowej inicjatywy Klubu Kobiet Przedsiębiorczych. Magazynu dla kobiet przedsiębiorczych pt. „boss:ka”, który właśnie 9 października będzie mieć swoją premierę!

Dla kogo jest Boss:ka? Dla kobiet takich jak my – mówi Zofia Chołody i redaktorka naczelna magazynu. Kobiet aktywnych, przedsiębiorczych, które tworzą swoją rzeczywistość. Pracodawczyni, dyrektorka, ale co najważniejsze to prawdziwa liderka. Boss:ka jest obywatelką świata, posiadającą szerokie horyzonty. To szefowa sama dla siebie i dla innych w swojej firmie. Kreuje swój świat w szacunku i empatii dla innych. Wspiera inne kobiety, bo posiada silne poczucie własnej wartości. Dla boss:kiej relacja, dialog i komunikacja z innym człowiekiem są najważniejsze. Boss:ka jest boska. Urzeka swoim wewnętrznym pięknem, niedoskonałą perfekcją i uśmiechem. Wyśmienita w tym co robi, bo poprostu kocha to!

Kwartalnik boss:ka jest nową inicjatywą Klubu Kobiet Przedsiębiorczych, który działając od ponad 11 lat w Poznaniu, skupia businesswoman z z regiony i z całej Polski. Klub spotyka się zawsze w wyjątkowych miejscach w Poznaniu. Tym razem w pięknych wnętrzach studio codziennypoznan.pl w Starym Browarze. Spotkania mają formę prelekcji lub warsztatów. Prelegentami do tej pory byli m.in.: Jacek Santorski, Joanna Heidtman, Monika Górska, Joanna Janowicz, Anna Orska, Joanna Górska, Szymon Brodziak. Wydarzenia Klubu to przestrzeń do nawiązywania nowych relacji biznesowych i koleżeńskich, ale i prezentacji swojego biznesu.Oprócz premiery, podczas Spotkania KKP uczestniczki i goście będą mieli okazję wysłuchać dr Alicji Hadryś, która ogłosi projekt badawczy pt „Przedsiębiorczość jest kobietą – obszary wsparcia kobiet w biznesie”, w którym Klub Kobiet Przedsiębiorczych bierze udział. Celem niniejszego projektu jest identyfikacja oraz analiza rzeczywistych potrzeb kobiet w biznesie. Efektem ma być przygotowanie programów wspierających przedsiębiorczość przedsiębiorczych kobiet. Na podstawie doświadczeń Klubu Kobiet Przedsiębiorczych chcemy sprawdzić czy i jak zmieniła się sytuacja przedsiębiorczych kobiet na przestrzeni ostatniej dekady i tym samym podjąć próbę zaproponowania aktywności wspierających kobiety w ich działalnościach.

Wieczór uświetni swoim recitalem Jan Adamczewski! Jan Adamczewski to wybitny saksofonista, aranżer i kompozytor. To muzyk, który swobodnie czuje się w repertuarze zarówno jazzowym jak i rozrywkowym. Najnowszy album Jana Adamczewskiego „Una Escultura” został nagrany w 2019 wraz z genialnym pianistą Jackiem Szwajem oraz perkusistą Waldemarem Franczykiem. Jan Adamczewski na koncertach sięga po swoje kompozycje, standardy muzyki filmowej, popowej i jazzowej.A Ty? Jesteś boss:ka? Zapraszamy Cię na wyjątkowe Spotkanie KKP.
Zgłoś swój udział na www.klubkp.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA