Można odbierać bezpłatne plakaty zapowiadające mecz PSŻ Poznań. Walka o awans już w niedzielę!

Autor: A. Karczewska fot. PSŻ Poznań
REKLAMA

PSŻ Poznań zachęca do pobierania plakatów promujących najbliższe spotkanie barażowe, które zadecyduje o tym, kto w przyszłym sezonie będzie jeździł w Nice 1. Lidze Żużlowej. Skorpiony w niedzielę rozegrają rewanżowy mecz z KŻ Orzeł Łódź.

Już po raz kolejny PSŻ zachęca do promowania spotkania poznańskiej drużyny wśród mieszkańców. Plakaty zapowiadające mecz można bezpłatnie odebrać przy recepcji hotelu na stadionie POSiR na Golęcinie.

Klub zachęca do wieszania plakatów na terenie miasta tak, by jak najwięcej osób dowiedziało się o możliwości wspierania poznańskiej drużyny. Co ważne, PSŻ przypomina, by wywieszać plakaty jedynie w miejscach, których jest się właścicielem lub najemcą i jest to zgodne z prawem, czyli np. w witrynie własnego sklepu, punktu usługowego czy na szybie samochodowej.

Spotkanie barażowe, które rozpocznie się na stadionie na Golęcinie w niedzielę (6 października) o godzinie 15:00 będzie rewanżowym. W pierwszym minimalnie lepszy okazał się zespół KŻ Orzeł Łódź, jednak strata Skorpionów jest jeszcze do odrobienia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA