Poznań po naturalnej stronie mocy - w weekend Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty

Autor: Marta Kotecka fot. archiwum redakcji
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Czy naturalne kosmetyki naprawdę mają lepszy skład od tych, które kupujemy w drogeriach? Ile trzeba za nie zapłacić? Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedzi już w ten weekend odwiedzając Targi Natural Beauty w Starym Browarze.

Targi Kosmetyków Naturalnych to wydarzenie, które zapisało się już w kalendarzu świadomych i chcących poszerzać swoją wiedzę na temat kosmetyków konsumentów. Warto wspomnieć, że to już 11. edycja w Poznaniu.

Trudno nie zauważyć, że po naturalne kosmetyki sięga coraz więcej osób, nie tylko kobiet. Co więcej, klienci są bardzo świadomi tego, co kupują, a wiedzę w tym zakresie zdobywają m.in. na Targach Natural Beauty. To właśnie tam, twórcy i właściciele marek kosmetycznych, dzielą się z konsumentami swoim doświadczeniem i wiedzą. Opowiadają o swoich markach i naturalnych substancjach, z których tworzone są często małe „cuda” kosmetyczne.

Do poszerzenia swojej wiedzy na ten temat mieszkańcy Poznania będą mieć możliwość już w najbliższy weekend. Od godziny 9:00 w sobotę, a od 10:00 w niedzielę, w centralnym miejscu budynku Atrium na poziomie "0" w Starym Browarze zaprezentuje się kilkunastu producentów. Odwiedzający będą mogli z nimi porozmawiać, ale również wykonać unikalne zakupy. Wstęp jest bezpłatny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA