Z Gear Up wakacje się nigdy nie kończą

Autor: www.gearup.aero Tekst: Instruktor Mikołaj Ziółkowski
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak to jest pilotować samolot pasażerski? Jak piloci znajdują pas startowy w kompletnej ciemności bądź intensywnej mgle? A może po prostu zastanawiasz się czy da się zrobić beczkę Boeingiem?!

Przekonaj się o tym, że aby wystartować samolot nie wystarczy przekręcenie stacyjki i wrzucenie biegu! GearUP! to profesjonalny symulator najpopularniejszego na świecie samolotu pasażerskiego - Boeainga 737 - 800NGX. Posiadamy stosowne certyfikacje Urzędu Lotnictwa Cywilnego, które potwierdzają, że nasz symulator jest zgodny z tym co jest w kokpicie realnego samolotu. Nasz wykwalifikowany zespół instruktorów udzieli odpowiedzi na każde Wasze pytanie i będzie czuwał nad przebiegiem całego lotu.

Idealne miejsce na wakacje?

Twoje wakacje na egzotycznej wyspie dobiegły końca? 

Dla nas wakacje nigdy się nie kończą, z Teamem GearUP! możesz przenieść się w wybrane przez siebie miejsce. Posiadamy bazę lotnisk cywilnych na całym świecie, nic nie stoi na przeszkodzie by latać ponad zaśnieżonymi górami i rajskimi plażami! 

Mayday, mayday, mayday!

Pożar silnika? Wyciek paliwa? Gwałtowny spadek ciśnienia w kabinie? Dla żądnych adrenaliny mamy coś specjalnego! Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu możemy zasymulować awarię dowolnego systemu/układu w samolocie. Przeprowadzimy razem proceduralne wyjście z sytuacji oraz wykonamy lądowanie awaryjne, wszystko to możemy przeprowadzić w dowolnie wybranej przez Ciebie pogodzie, aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom trudności! 

Weź ze sobą przyjaciół!

GearUP! To idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu. Podczas Twojej sesji symulatorowej jest przewidziane miejsce na Twoją załogę, która może upamiętniać te niezwykłą przygodę, lub zmieniać Cię za sterami, przecież niecodziennie siedzi się za sterami 60 tonowego samolotu! 

Do zobaczenia w GearUP! Poznań ul. Kwiatowa 2 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA