144. urodziny Teatru Polskiego w Poznaniu. Wyjątkowy spektakl i niespodzianki dla widzów

Autor: A. Karczewska fot. Teatr Polski
REKLAMA

Zostały już ostatnie bilety na spektakl „Śluby PANieńskie” w reżyserii Andrzeja Błażewicza. Spektakl będzie wyjątkowy, bo odbędzie się w dniu 144. rocznicy powstania Teatru Polskiego.

Uroczysta inauguracja stałej sceny zawodowej Teatru Polskiego odbyła się 25 września 1875 roku. Instytucja postanowiła świętować 144. urodziny wraz z widownią, dlatego w środę (25 września) odbędzie się wyjątkowy spektakl „Śluby PANieńskie” w reżyserii Andrzeja Błażewicza. Początek o godzinie 19:00.

To jednak nie wszystko. Przed spektaklem na scenie pojawi się Kwintet Dęty Orkiestra Antraktowa Teatru Polskiego w Poznaniu, w składzie: Alicja Kowalska (waltornia), Maciej Stepka (trąbka), Beniamin Rychliński (puzon), Damian Nowakowski (trąbka), Marek Walenczewski (tuba).

Dodatkowo, po zakończeniu spektaklu, na gości czekać będzie słodka niespodzianka, a także inne upominki przygotowane przez teatr i firmy z nimi współpracujące.

Zostały jeszcze ostatnie bilety na jutrzejszy spektakl, jednak nie warto zwlekać - jest ich niewiele, niecałe 20. Sprzedaż dostępna jest online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA