Na zakończenie sezonu posprzątają brzegi Warty. Za uzbieranie 100 kapsli można dostać niespodziankę

Autor: Codzienny Poznań AK vid. materiały organizatorów
REKLAMA

Miłośników spożywania alkoholu nad Wartą, gdy tylko na dworze zrobi się ciepło nie brakuje. Nie brakuje także… śmieci, w tym m.in. kapsli po butelkach. W ramach ogólnoświatowej akcji sprzątania świata w sobotę sprzątane będą m.in. tereny nadwarciańskie. Dodatkowo, za uzbieranie 100 kapsli na uczestników czekać będą niespodzianki.

Sprzątanie brzegów Warty odbywać się będzie w ramach akcji Sprzątania Świata. Jednym z podmiotów, który zgłosiła się także znana w Poznaniu sieć marketów alkoholowych Duży Ben. Przy współpracy z Miastem zachęca poznaniaków do wspólnego porządkowania terenów nadwarciańskich.

Jak wskazują organizatorzy, na 1m2 znajdują się nawet dziesiątki kapsli. Oczywiście, podczas akcji zbierane będą także inne śmieci.

Początek akcji w sobotę, 21 września, o godzinie 11:00 przy moście św. Rocha od strony Starego Miasta. Na uczestników czekać będą przekąski i napoje przygotowane przez Dużego Bena. Dodatkowo, za każde uzbierane 100 kapsli organizatorzy zapowiadają kolejne „gratisy”.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA