Caravans Salon na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Autor: Marta Kotecka fot. materiały prasowe
REKLAMA

Już w ten weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie opanują miłośnicy kamperów, przyczep kempingowych, czy namiotów. Od 20 do 22 września odwiedzający będą mogli podziwiać najnowsze modele pojazdów turystycznych, poznać największych producentów i dystrybutorów, czy spotkać się z podróżnikami.

Caravans Salon to największy tego typu event w Polsce. Co roku gromadzi na terenach MTP tysiące ludzi. Nie inaczej będzie także i tym razem, również za sprawą znakomitych osobowości, które odwiedzą poznańskie wydarzenie.

Gościem specjalnym będzie dziennikarz TVN Turbo, Kuba Bielak, który przybliży kulturę motoryzacyjną na świecie. Oprócz tego odwiedzający zagłębią się w urokach Amazonii z Emilem Wittem, dowiedzą się też o odpowiedzialnym podróżowaniu w miejscach, których nie ma na mapie z Hanną Bielerzewską. Odkryją poza tym dzikie zakątki Tajwanu i Australii z Łukaszem i Magdą z kanału „PODRÓŻNE OPOWIEŚCI”, a także przekonają się, że polsko-egipskie małżeństwo świetnie odnajduje się w odległych krajach z „PolEgy Travels”.

Po raz dziesiąty odbędzie się również Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, podczas którego brać carawingowa będzie mieć okazję spotkania się w szerszym gronie i wymiany doświadczeń. Dodatkową atrakcją są organizowane na Placu Marka Mistrzostwa Kierowców Kamperów, gdzie 15 odważnych rywalizować będzie w trzech kategoriach: przejazd slalomem, jazda precyzyjna i jazda ostrożna.

Więcej szczegółów, w tym informacje o biletach i program wydarzeń znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA