Chcieli zatrzymać sprawcę kolizji, a złapali... złodzieja części samochodowych

Autor: A. Karczewska fot. KMP Poznań
REKLAMA

Choć policjanci myśleli, że to kolejna interwencja w sprawie kolizji, której sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, to okazało się, że podczas szukania kierowcy, zatrzymali także… złodzieja kradnącego części samochodowe.  Wszystko przez to, że obaj poruszali się podobnymi pojazdami.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w podpoznańskim Przeźmierowie. Policja otrzymała zgłoszenia o kolizji, której sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Wszyscy zgłaszający wskazywali, że chodzi o pojazd typu bus. Na miejsce wysłano patrole policyjne z Wydziału Ruchu Drogowego w Poznaniu.

W pewnym momencie jeden z nich zauważył samochód, który odpowiadał opisowi ze zgłoszenia. Zatrzymano więc kierowcę, by sprawdzić czy ma związek ze zdarzeniem. Okazało się jednak, że mężczyzna ma powody do obaw w związku z policyjną kontrolą, ale wcale nie chodzi o kolizję. Po sprawdzeniu przewożonego przez niego bagażu ujawniono, że ma tam części samochodowe pochodzące z kradzieży. Elementy skradzionego samochodu oraz bus, którym były one przewożone zostały zabezpieczone do dalszych czynności.

Sprawcę kolizji także zatrzymano - kilkanaście minut później i jak się okazało, prowadził on pojazd będąc w stanie nietrzeźwości. Wobec niego także podjęto dalsze czynności policyjne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA