Korki w mieście spotęgował... błąd w aplikacji google

Autor: Codzienny Poznań AK fot. archiwum
REKLAMA

Od rana mocno zakorkowana jest wschodnia część Poznania przy przeprawach przez Wartę. Duży związek ma z tym błąd nawigacji google maps, która przez dłuższy czas pokazywała blokadę autostrady A2 kierując pojazdy na objazd przez centrum miasta. Korkują się także inne ulice miasta.

Błędna informacja dotyczyła nitki w kierunku Świecka na odcinku między węzłami Poznań Krzesiny i Poznań Luboń. Nawigacja kierowała kierowców objazdami przez Rondo Starołęka i Rondo Rataje. Choć obecnie błędna informacja została usunięta, to korki na przeprawach przez Wartę pozostały.

Dojazd do Ronda Starołęka zakorkowany jest z każdej strony, z kolei Rondo Rataje najbardziej zakorkowane jest od strony trasy katowickiej oraz ul. Jana Pawła II. Coraz mocniej korkuje się także Rondo Śródka.

Spowolnienie ruchu czeka na kierowców także na ul. Głogowskiej na wysokości Górczyna, a także na ul. Dąbrowskiego, na wysokości Jeżyc i Ogrodów, ul. Lutyckiej w kierunku ul. Dąbrowskiego i na ul. Pułaskiego na nitce w kierunku centrum.

Korek także na ul. Szelągowskiej oraz na ul. Serbskiej na dojeździe do zakorkowanej ul. Lechickiej, a także ul. Naramowicka w kierunku ul. Szelągowskiej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA