W Starym Browarze święto mody, już jutro rozpoczyna się 14. edycja Klubu Starego Browaru

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. J. Wittchen
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Stary Browar odlicza godziny do wielkiego święta klientów i mody. Między 17 a 20 września w Słodowni, hotelu Blow Up Hall i na Szachownicy w Pasażu odbędzie się 14. edycja Klubu Starego Browaru. Dwa razy w roku, wiosną i jesienią, zgodnie z rytmem wyznaczanym przez trendy, Poznaniacy zasiadają na klubowej widowni, żeby obejrzeć profesjonalne pokazy mody przygotowywane przez najlepsze w Polsce ekspertki: reżyserkę Kasię Sokołowską i stylistkę Annę Męczyńską. Pokazom towarzyszą artystyczne atrakcje, aukcje charytatywne i bankiet. W czym tkwi magia Klubu?

W Poznaniu okazji do założenia wieczorowej sukni, smokingu czy bardziej ekstrawaganckiej koktajlowej kreacji nie ma wiele. Do takich należą na pewno wydarzenia Klubu Starego Browaru.

Poznański “fashion week”

Od kilku lat w projekt zaangażowane są ekspertki z dziedziny mody: reżyserka pokazów Kasia Sokołowska i stylistka Anna Męczyńska. Prezentacje najnowszych kolekcji marek Starego Browaru to jedna z niewielu możliwości, żeby w Poznaniu obejrzeć pokaz mody godny najlepszych “fashion weeks” na świecie. Efektowne wizualizacje i oświetlenie, topowe polskie modelki i modele, ubrania światowych marek i najlepszych polskich projektantów. Goście Klubu zobaczą m.in. pokazy Trussardi, Max Mary, Pinko, S’portofino, Eva Minge czy Qπш Robert Kupisz.

Moda to nie wszystko. Organizatorzy dbają, aby każda edycja Klubu Starego Browaru była unikalna. Gości w każdym sezonie czekają niespodzianki. Ostatnie edycje zaskoczyły widownię koncertami Zbigniewa Wodeckiego, Grzegorza Turnaua, spotkaniem z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem czy power-speechem Jurka Owsiaka. Tym razem Stary Browar zaserwuje swoim gościom teatralną ucztę. Na klubowej scenie na Szachownicy wystąpią aktorskie gwiazdy, m.in. Katarzyna Herman i Piotr Machalica, w spektaklu “Czworo do poprawki”.

Witaj w klubie

Kto zasiada na klubowej publiczności? Regularni goście to m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Kasia Wilk czy Bartek Jędrzejak. Pokazy mody w Słodowni zawsze przyciągają do Poznania znane twarze, jednak nie jest to wydarzenie zarezerwowane wyłącznie dla celebrytów i dziennikarzy. Klub Starego Browaru to święto naszych klientów - mówi Magdalena Kowalak, prezes spółki zarządzającej Starym Browarem. Gośćmi wydarzenia są użytkownicy naszej Czarnej Karty, najwierniejsi klienci naszych marek i partnerzy biznesowi. To liczne grono, dlatego Klub trwa aż cztery dni. W sumie odwiedzi nas w tym roku ok. 1200 osób.

Czarną Kartę Starego Browaru można otrzymać dołączając do programu lojalnościowego prowadzonego przez Centrum. Aby to zrobić, należy rejestrować paragony w specjalnej sekcji na stronie internetowej Starego Browaru

Jak wyglądała zeszłoroczna edycja można zobaczyć w naszym programie "Studio Browar Piątek odwiedziło 13. edycję klubu Starego Browaru"

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA