Poznańskie Klasyki nocą znów zaparkowały pod Stadionem Miejskim

Autor: Codzienny Poznań AK fot. redakcja
REKLAMA

Pod poznańskim Stadionem Miejskim odbyło się kolejne spotkanie w ramach Poznańskich Klasyków Nocą. Cykliczne spotkania są okazją do zobaczenia z bliska motoryzacyjnych perełek i klasyków samochodowych.

Poznańskie Klasyki Nocą to cykliczne spotkania odbywające się co czwartek pod Stadionem Miejskim w okresie wiosenno-letnim.

To zlot samochodów z dawnych lat, do którego może dołączyć każdy - zarówno właściciele motoryzacyjnych perełek i klasyków, spełniających warunki uczestnictwa, jak i ci, którzy chcą je obejrzeć.

Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ pojazdy fascynują z jednej strony miłośników motoryzacji, a z drugiej tych, którzy wiedzą o niej nieco mniej, ale chcą zobaczyć „czym się kiedyś jeździło”.

Choć pod stadion przyjeżdżają głównie samochody, to przy każdym spotkaniu swoje „5 minut” mają również pojazdy specjalne, rowery czy inne jednoślady sprzed lat.

Wczoraj odbyło się jedno z ostatnich spotkań w tym sezonie. Jak zwykle, nie zabrakło zarówno ciekawych propozycji motoryzacyjnych jak i widzów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA