Happy Baby, czyli zabawki i artykuły dla dzieci oraz warsztaty i prelekcje dla dorosłych

Autor: A. Karczewska fot. materiały prasowe Grupa MTP
REKLAMA

W sobotę rozpocznie się ósma edycja targów Happy Baby, czyli targów zabawek i artykułów dla dzieci. W programie poza atrakcjami dla najmłodszych przygotowano również szereg spotkań, prelekcji, porad i warsztatów dla rodziców - zarówno tych obecnych jak i przyszłych.

Od lat wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród poznaniaków. To okazja nie tylko do znalezienia często bardzo oryginalnych i nietypowych zabawek i różnego rodzaju artykułów dla dzieci, ale także wzięcia udziału w szeregu warsztatów, prelekcji czy spotkań. Rodzice mogą skorzystać z porad lekarzy i specjalistów zarówno na temat dzieci i ich rozwoju, jak i zdrowia matki, ciężarnej, kwestii porodu, połogu czy np. aktywności fizycznej i diety podczas ciąży.

Wśród gości pojawią się także znani blogerzy piszący o dzieciach i rodzicielstwie, w tym m.in. Asia Anger z Alaantkowe BLW, małżeństwo z Oczekując.pl, Mądra Babcia Beata Borucka i Agnieszka Królak z Rodzicielnik.pl. 

Zadbano także o naukę pierwszej pomocy. W specjalnie przygotowanej sali warsztatowej rodzice dowiedzą się jak postępować w sytuacji m.in. zakrztuszenia się i zadławienia dziecka lub zatrzymania krążenia u malucha.

Dla dzieci przygotowano szereg zabaw, przedstawienia, animacje, a także specjalną strefę testów zabawek.

Na targach nie zabraknie wiodących producentów i twórców materiałów oraz zabawek dla dzieci. Najnowsze rynkowe trendy, materiały i produkty eko i handmade, nowoczesny sprzęt, zabawki edukacyjne i wiele innych.

Po raz kolejny odbędzie się również Mami Babi Targ, czyli targ zakupów oraz wymiany zabawek i ciuszków, podczas którego rzeczy otrzymują "drugie życie".

Targi odbywać się będą na terenie Poznań Congress Center na MTP w dniach 14-15 września.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA