Wielka Szama na Stadionie w Poznaniu po raz trzeci!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Wrześniowy weekend pełen smaków! Po raz trzeci rusza Wielka Szama na Stadionie, czyli VIII Festiwal Smaków Food Trucków w Poznaniu.

Co? Wielka Szama na Stadionie

Kiedy? 28-29.09.2019 r.

O której? sobota: 12-21, niedziela: 12-20

Gdzie? Stadion Poznań

Nie daj się jesiennej chandrze! U nas wakacyjny klimat trwa w najlepsze. Spędź smakowity weekend na Wielkiej Szamie na Stadionie w Poznaniu. Już 21 i 22 września szykuje się porządna wyżerka, czyli największy zlot food trucków w Wielkopolsce. Spotykamy się przy Stadionie Poznań.


Powroty z wakacji nie należą do najprzyjemniejszych, więc wychodzimy Wam naprzeciw. Po wakacyjnym odpoczynku, mieszkańcy Poznania będą mieli okazję przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące.

28 i 29 września Stadion zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Wielka Szama to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Nie zabraknie pokazów i występów ulicznych artystów. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Zapraszamy na Wielką Szamę na Stadionie w Poznaniu. Czekamy na Was 28 i 29 września. W sobotę od godziny 12 do 21 , a w niedzielę od 12 do 20 . Wstęp bezpłatny.Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:
www.facebook.com/events/637287703445344/

Patronat Honorowy:

Prezydent Miasta Poznania

Partnerzy:

Stadion Poznań

Browar Amber

Partnerzy Medialni:
Codzienny Poznań

Radio ESKA

Lepszy Poznań

FreshMag

Nasz Głos Poznański

Partner Kulinarny:

Kuchnia Poznań

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA