Aquanet zachęca do skorzystania z promocyjnego pakietu przyłączenia do sieci kanalizacyjnej

Autor: Codzienny Poznań fot. pixabay
REKLAMA

Spółka Aquanet zachęca osoby, które nadal nie podłączyły swoich nieruchomości do sieci kanalizacyjnej do skorzystania z promocji, która pozwala na wykonanie niezbędnych instalacji taniej niż zwykle. Co ważne, podłączenie do istniejącej sieci kanalizacyjnej jest obowiązkiem ustawowym.

Aquanet przygotował promocję, która będzie obowiązywać do końca października. Za 1950 zł brutto można wykonać kompleksowe podłączenie do siebie. Cena obejmuje uzyskanie warunków przyłączenia, wykonanie projektu, uzyskanie wymaganych decyzji, budowa podłączenia, odtworzenie nawierzchni w pasie drogowym i niezbędnego zagęszczenia terenu nieruchomości, odbiór techniczny i inwentaryzacja geodezyjna.

Promocja obejmuje budowę przyłącza o długości maksymalnie 30 metrów, w tym przyłącza kanalizacyjnego zakończonego studnią rewizyjną (o średnicy 425 mm) oraz odcinka instalacji od studni rewizyjnej do istniejącej instalacji wewnętrznej. W cenę nie są wliczone odtworzenie trwałej zabudowy w przebiegu trasy podłączenia ani nasadzeń roślin. Nie obejmuje ona również również likwidacji szamba ani zapewnienia przenośnego punktu sanitarnego na czas prac.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października w punktach obsługi klienta Aquanet oraz mailowo, pod adresem techniczny@aquanet.pl. Wniosek, który należy wypełnić dostępny jest online. Wnioski weryfikowane będą przez pracowników Aquanetu, którzy sprawdzą m.in. czy posesja spełnia warunki uczestnictwa w programie promocyjnym.

Każdy, kto złożył wniosek, otrzyma informację, czy zgłoszenie zostało zaakceptowane czy odrzucone. Jeśli nie będzie możliwości grawitacyjnego podłączenia do sieci, pracownicy Aquanetu przedstawią propozycję alternatywnego rozwiązania podłączenia (które może wiązać się z dodatkowymi kosztami).

Jeśli okaże się, że wykonanie odcinka od studni na przyłączu kanalizacyjnym do wewnętrznej instalacji w nieruchomości będzie wymagało dodatkowych studni, cena może ulec zmianie. W takim przypadku koszt montażu każdej dodatkowej studni wynosi 800 zł brutto.
W sytuacji, gdy długość podłączenia okaże się dłuższa niż 30 metrów, opłata wzrośnie o 50 zł za każdy kolejny metr (aż do maksymalnej długości 50 m).
Podłączenia do sieci będą realizowane do końca 2021 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA