The Color Run rozpogodził Poznań

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto materiały organizatorów
REKLAMA

The Color Run Poznań pokolorował tysiące mieszkańców Poznania i okolic, a swoją pozytywną energią zaczarował nawet pogodę. To magiczne wydarzenie sprawiło, że deszczowa sobota zamieniła się w prawdziwe święto kolorów i radości, a uczestnicy spędzili wyjątkowy czas w towarzystwie rodzin oraz znajomych.

Pogodowe okno towarzyszyło 5 urodzinom The Color Run w Poznaniu. Po deszczowych przedpołudniowych godzinach, tysiące osób w kolorowych płaszczach, z bajecznymi parasolkami, a nawet w  strojami jednorożca, zebrało się na starcie. Deszcz przestał padać i umożliwił rozpoczęcie niecodziennej zabawy. Przybywających licznie color runners witały mobilne rowery serwujące wodę z nutą Żywiec Zdrój, a Factory Poznań zapraszało do konkursów, oczekujących na swoją falę.

Tegoroczny The Color Run Poznań obfitował w liczne atrakcje, w trakcie biegu, a także tuż po nim. Uczestnicy już na starcie rozsypywali kolorowe proszki, które dodawały im otuchy i energii. Następnie, pełni wrażeń ruszali do znajdujących się na kolejnych kilometrach stacji, w których kolorowani byli na żółto, różowo, niebiesko czy zielono. W tym roku mogli też, po raz pierwszy, kąpać się w puszystej, barwnej pianie oraz pokonywać fantazyjne, dmuchane przeszkody.

Tuż po dotarciu na metę na uczestników czekał medal z jednorożcem oraz atrakcje przygotowane przez Organizatora i partnerów wydarzenia: Bank Millennium, Skechers, eobuwie, Konspol, Smartbee i Maoam. Rozgrzewki prowadzili trenerzy Organic Fitness, a na scenie festiwalowej do tańca porywała energetyczna Zumba. Można również było zawinąć się w mięciutką pościel w strefie partnera Accor Hotels i wykonać niepowtarzalną fotkę. Najmłodsi i nie tylko mogli spotkać bohaterów z bajek, poskakać na trampolinie, czy zrobić zdjęcie z wielkim dmuchanym jednorożcem.

Z okazji 5 urodzin The Color Run, organizator rozdał uczestnikom błyszczący proszek „Shine” i choć słońce chowało się za chmurami, Poznań zabłysnął diamentowo.

The Color Run Poznań to przedostatnie wydarzenie w tegorocznej edycji Hero. Kolejne odbędzie w Gdańsku już 21 września. Organizatorzy zapowiadają, że w nowym roku to niezwykłe święto kolorów i radości powróci z jeszcze większą dawką szczęścia i energii do stolicy Wielkopolski.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA