"Pippin. Historia prawdziwa o poszukiwaniu szczęścia" w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

Autor: A. Karczewska fot. M. Kordula
REKLAMA

Już dziś przedpremierowy pokaz musicalu „Pippin. Historia prawdziwa o poszukiwaniu szczęścia” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Dostępne są jeszcze ostatnie bilety na spektakl.

„Pippin” po raz pierwszy został zaprezentowany w 1972 na brodway’owej scenie. W Poznaniu przedstawiona zostanie nowa wersja z 2013 roku. To niesamowita opowieść o następcy tronu frankijskiego, młodym księciu Pippinie, który obejmuje władzę po zabiciu swego ojca, Karola Wielkiego. Choć przez większość życia fascynują go jedynie władza i intrygi, to przychodzi dzień, w którym postanawia przewartościować swoje życie i cieszyć się chwilą. Czy mu się to uda?

Reżyserem spektaklu jest Jerzy Jan Połoński, który w Teatrze Muzycznym w Poznaniu z powodzeniem zrealizował Footloose i Madagaskar  – musicalową przygodę. Choreografię przygotuje Paulina Andrzejewska, scenografię zaprojektuje Mariusz Napierała, a kostiumy Agata Uchman.

Dostępne są jeszcze bilety na przedpremierowy pokaz, który odbędzie się już dziś, o godzinie 19:00. Premiera zaplanowana jest na sobotę, 8 września, jednak na ten pokaz bilety są już wyprzedane. Na pozostałe terminy, wejściówki można kupić w kasie Teatru oraz online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA