Atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia socjalne, nagrody i dofinansowania do kursów - straż miejska zachęca do wstąpienia w jej szeregi

Autor: Codzienny Poznań AK fot. straż miejska
REKLAMA

Atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet świadczeń socjalnych, wyróżnienia finansowe i nagrody jubileuszowe to tylko część argumentów, którymi Straż Miejska Miasta Poznania zachęca do wstąpienia w jej szeregi. Rozpoczął się nabór na nowych funkcjonariuszy.

Straż miejska jest jednostką, której zadaniem jest przede wszystkim utrzymywanie porządku publicznego i bezpieczeństwa. Poznańska straż rozpoczęła kolejny nabór i zachęca do wstąpienia w jej szeregi. Czym kusi?

Po ukończeniu odpowiedniego kursu, początkujący strażnik może zarobić nawet ponad 4 tysiące złotych brutto. Dodatkowo, aktywni funkcjonariusze poza wynagrodzeniem zasadniczym mogą liczyć również na comiesięczne premie, 13. pensję, dodatek stażowy, okresowe wyróżnienia finansowe oraz nagrody jubileuszowe.

Jak zapewnia straż miejska, praca w jej szeregach to także stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym dopłaty do wypoczynku własnego i dzieci, bezzwrotna pomoc finansowa i dodatki na święta Bożego Narodzenia.

Pracownik może liczyć również na m.in. dotacje na szkolenia wskazane z własnej inicjatywy, w tym np. naukę języków obcych oraz prawo jazdy.

Pracownicy SM mają możliwość doskonalenia technik interwencji pod nadzorem wysoko kwalifikowanych instruktorów sztuk walki (poznańska straż miejska posiada własną, nowocześnie wyposażoną salę ćwiczeń).

Możliwe jest również dołączenia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

Jakie obowiązują wymagania przy rekrutacji? Kandydat powinien mieć ukończony 21. rok życia i posiadać co najmniej średnie wykształcenie. Musi być obywatelem Polski i mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej, a także posiadać pełnię praw publicznych i zaświadczenie o niekaralności sądowej. Konieczna jest także sprawność fizyczna i psychiczna.

Szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne są online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA