"Z bliska / Z daleka" po raz 3. Przewodnik po poznańskiej sztuce ulicznej już dostępny

Autor: A. Karczewska fot. UMP
REKLAMA

Powstała 3. edycja nietypowej mapy „Z bliska / Z daleka”, która jest jedynym w swoim rodzaju przewodnikiem po poznańskiej sztuce ulicznej. Można na niej znaleźć punkty m.in. z muralami, starymi szyldami czy neonami.

Nietypowa mapa powstała już po raz trzeci w historii i jest jedyną tego typu inicjatywą w Polsce. To polsko-angielski przewodnik po sztuce ulicznej w Poznaniu wraz z opisami murali, grafitti, neonów i typografii miasta.

Poprzednie dwie mapy cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców miasta jak i turystów, którzy z chęcią zwiedzają stolicę Wielkopolski tym nietypowym szlakiem.

Na mapie zaznaczono i opisano łącznie 94 punkty, w tym 68 z muralami i grafitti, 18 działających neonów oraz 8 starych szyldów i napisów reklamowych.

Przewodniki są bezpłatne i dostępne od 31 sierpnia w w punktach Centrum Informacji Kulturalnej oraz Informacji Turystycznej. Przewodnika będzie można również szukać w centrach kultury, bibliotekach, klubach, galeriach i kinach studyjnych w Poznaniu. Jest również możliwość pobrania jej online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA