Przebudowa w rejonie ul. Szwajcarskiej. W poniedziałek zmieni się organizacja ruchu dla pieszych i kierowców

Autor: Codzienny Poznań AK fot./vid. PIM
REKLAMA

Od poniedziałku, 2 września, zostanie wprowadzona zmieniona organizacja ruchu na drodze dojazdowej do Szpitala Miejskiego im. Strusia. Ma to związek z pracami, jakie prowadzone przy przebudowie drogi w ciągu ul. Szwajcarskiej.

W poniedziałek rozpoczną się prace przy wykonywaniu nowej nawierzchni drogi. Na czas prowadzenia robót, choć utrzymany zostanie ruch  w obu kierunkach, to wyłączona z ruchu będzie środkowa część jezdni. Pojazdy będą poruszać się po nowej nawierzchni ułożonej już na zewnętrznych częściach drogi.

Ruch pieszych skierowany zostanie na wyznaczone tymczasowe chodniki, które będą prowadziły do przejścia przez jezdnię drogi dojazdowej. Zostanie ono usytuowane bezpośrednio przy skrzyżowaniu z ul. Szwajcarską. Pozostałe przejścia dla pieszych przez drogę dojazdową do szpitala będą nieczynne.
 
Dodatkowo we wtorek, 3 września, w związku z prowadzonymi pracami wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Szwajcarskiej i Kurlandzkiej. Przerwa w działaniu sygnalizatorów w tym miejscu przewidziana jest do piątku, 6 września.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA