"Zabawa, zabawa" w Zamkowym Lecie Filmowym w Kinie Pałacowym

Autor: A. Karczewska fot. CK Zamek
REKLAMA

Kino Pałacowe zaprasza na ostatni seans w ramach Zamkowego Lata Filmowego. Dziś widzowie będą mogli obejrzeć na dużym ekranie polską produkcję „Zabawa, Zabawa”. Bilety są jeszcze dostępne.

Zamkowe Lato Filmowe co letni cykl Kina Pałacowego, podczas którego odbywają się seanse filmów najchętniej oglądane przez widzów w ubiegłym sezonie. Wśród produkcji są zarówno te „głośne” i wielokrotnie nagradzane, jak i te, o których mówiło się nieco mniej. To okazja, by po raz kolejny obejrzeć na dużym ekranie i w kinowym klimacie ulubione filmy, a także, by nadrobić kinowe zaległości.

W piątek, 30 sierpnia, odbędzie się ostatni pokaz w ramach cyklu. Tym razem widzowie zobaczą polską produkcję „Zabawa, zabawa”. To opowieść o kobietach w różnym wieku, które zmagają się z problemem alkoholowym, choć każda z nich jest w stanie wytłumaczyć sobie, że nad nim panuje. Otoczenie także to tak odbiera - każda z nich dobrze radzi sobie z codziennymi obowiązkami w domu i pracy. Przychodzi jednak moment, którym uzależnienie zaczyna mieć nad nimi przewagę. Czy poradzą sobie z tym wyzwaniem?

Seans rozpocznie się o godzinie 18:30. Bilety dostępne są online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA