Madalina żegna lato. Będzie wielka biesiada, warsztaty, zabawy i tańce

Autor: A. Karczewska fot. Madalina
REKLAMA

Rozpoczyna się ostatni weekend z atrakcjami w ramach tegorocznej edycji cyklu Lato na Madalinie. Jak zwykle przygotowano szereg atrakcji - zarówno tych dobrze znanych jak i nowych. Z okazji zakończenia sezonu letniego odbędzie się m.in. wielka biesiada. W tym tygodniu hasłem przewodnim, czyli „wyzwaniem”, jakie organizatorzy rzucają uczestnikom jest „bądź pozytywnie zakręcony”.

Lato na Madalinie to coroczny cykl letnich weekendowych wydarzeń i atrakcji, które odbywają się na terenie starej zajezdni przy ul. Madalińskiego. Udział we wszystkich jest bezpłatny.

Atrakcje rozpoczną się już dzisiaj. O godzinie 10:30 zajęcia w ramach akcji „Sprawny maluch”, czyli rozgrzewka ruchowa dla najmłodszych. Dwie godziny później rozpocznie się trening umysłu dla seniorów.

O 14:00 początek warsztatów animacji poklatkowej, a o 15:30 zabawy klockami konstrukcyjnymi, czyli Konstruktorzy. O 17:30 szansa na zadbanie o swoje bezpieczeństwo, czyli zajęcia z samoobrony.

Sobotę rozpoczną zajęcia Sprawny Maluch o godzinie 11:30, a już pół godziny później druga część rozpoczętych w piątek warsztatów animacji poklatkowej. O 12:45 język angielski dla najmłodszych, czyli Anglo-Maluch, a o 13:30 zajęcia dla nieco starszych dzieci, czyli Angielski w działaniu - tym razem w formie zabawy w podchody po angielsku.

O 14:30 coś dla ciała i ducha, a więc Tańce-Hulańce, a o 15:00 Turniej Zagraj w siatę na Madalinie. O 16:00 kolejna szansa do nauki tańca BeakDance.

Na 17:00 rozpocznie się Wielka Biesiada. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia czegoś na wspólny stół.

W niedzielę dzień na Madalinie rozpoczną najmłodsi podczas gimnastyki buzi i języka, czyli Logo Maluch o 11:30. Godzinę później Senso Maluch, a więc integracyjne zajęcia sensoryczne dla najmłodszych.

W godzinach 14:00-18:00 szansa do spożytkowania nadmiarów energii na Dmuchańcach.

O 15:00 koncert Wujka Ogórka, a po koncercie Wielkie Madalingo, czyli bingo z nagrodami. Co ważne - organizatorzy zapewniają „zakręconą nagrodę” dla każdego. Następnie uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnego pamiątkowego zdjęcia, a po nim nastąpi oficjalne zamknięcie sezonu i koncert Przedwojennych Piosenek i popisy cyrkowców.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA