PSŻ Poznań w finale 2. Ligi Żużlowej - można już kupować tańsze bilety na mecz

Autor: A. Karczewska fot. PSŻ Poznań
REKLAMA

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na finałowe spotkanie 2. Ligi Żużlowej, w którym Power Duck Iveston PSŻ Poznań podejmie ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz. Poznańskie Skorpiony będą walczyć o awans do Nice 1. Ligi Żużlowej.

Spotkanie na poznańskim Golęcinie zaplanowano na 8 września o godzinie 15:00. Rewanż odbędzie się tydzień później.

W ramach przedsprzedaży można już kupować wejściówki na spotkanie w Poznaniu. Będzie to wielkie żużlowe święto w stolicy Wielkopolski, którego nie było od lat. Szansa na awans do Nice 1. Ligi Żużlowej to nie tylko sukces sportowy Skorpionów, ale także szansa na promocję żużla w mieście.

Dobre wyniki PSŻ już skutkują coraz większą frekwencją na trybunach golęcińskiego stadionu. Na mecze przychodzą kibice w każdym wieku i - co cieszy - jest wśród nich wielu małych poznaniaków.

Wejściówki można już zakupić:

- stacjonarnie w siedzibie klubu, w pokoju numer 4, w czwartek (29.08) w godz. 15:00-18:00 oraz w wyznaczone dni w terminie późniejszym
- online
- poprzez darmową aplikację mobilną „BILETY PSŻ POZNAŃ” – dostępną na Google Play i App Store

Co ważne, biletów zakupionych przez Internet nie trzeba drukować - można je okazać przy wejściu na smartfonie lub tablecie. Bilety zakupione online i w przedsprzedaży są tańsze od tych zakupionych w dniu zawodów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA